Kedim Ortalığa Yatıyor

feyzanurkrb

Arkadaşlar selam. Bu gün kedim hiç yapmadığı bi şey yaptı. Koridorumuz ince uzun bir koridor. Gitti ortasına yattı. Uyku pozisyonunda. Sonra üstüne basmayalım diye salona aldık. Bu sefer de salonun ortası yattı. Saat şu an gece 11 civarları. Acaba uykusu mu geldi yoksa hasta mı bi sorunu olabilir mi?

4 CEVAP

Ucukgenclik

Bizimkide hep yol ortasına yatar. Evin kontrolü onda olsun kim nerde ne yapıyor hemen koşsun, baksın. Bir sorun olduğunu sanmıyorum. Önemli olan yattığı yerde kafasını sağa sola sallayıp yere vurmuyorsa sorun yoktur.

ferhat05

Çok normal bir durum. Seviyorlar öyle değişik şeyleri. Ama insan endişe ediyo gece birden kalkıcaz da o da öyle yol ortasında olucak falan.

Anonymus386040

Kediler özgür hayvanlardır canları nerde isterlerse orada uyurlar. Karışmayın nerde rahat ve güvende hissediyorsa orada uyusun

Denizmerve39

Yerden ısıtmalı ise eviniz çok sever benimkide öyle yapıyo