Lütfen Tavsiye Verin.

Seydacelk

Kedim sürekli mama kabına sürekli patilerini sokuyor. Böyle ön iki patisini sokuyor öyle otururmuş gibi yemek yiyor. Sürekli patilerini silmek zorunda kalıyorum yoksa iz bırakıyor. Ne yapmalıyım?

4 CEVAP

miya11

yemek kabını değiştire bilirsiniz daha dar ve derin bir mama kabı olabilir böyle bir kaba yemeğini daha az koymak şartlıyla yemek yemeleri daha kolaylaşıyor ve hızlı yemeden ötürü kusma durumu olabilir kontrollü olmakta fayda varr

yasedaseyma5

kedize kapta yemek vermeyin kasede verin belki sorununuz çözülür

Seydacelk

Teşekkür ederim, deneyeceğim.

Salihaylmz

Mama kaplari yuksek stand gibi olan şekilli mama kaplari var yani basamak seklinde onlardan alabilirsiniz. Benim kedim de ön patilerini sokuyor. Geçen gün merdivende mama tabagini unutmusum bi baktim patilerini sokmadan yiyor bende tesadufen çözümünü öğrenmiş oldum