Arkadaslar Nolur Yardim!

naininna

Kedimn agiz çevresinde sanirim mantar başlamış dogru mu? fotograf biraktim

5 CEVAP

Denizygt

Vakit kaybetmeden veterinere götürün bence büyük ihtimal kullanılan mamadan mantar olmuş olabilir, yada plastik ksp kullanıyorsanız çene akneside olmuş olabilir geç kalmayın ki biran önce tedavi başlasın. Çok geçmiş olsun.

miya11

ağız çevresinde ciddi farklılıklar görüyorsanız durum ne olursa olsun en yakın kliniğe götürmeniz gerekiyor umarım ciddi problem yoktur

yasedaseyma5

veterinere götürün evet mantarlık baslamıs inşallah iyileşir:)

Razis

Belki yediği mamadan da olabilir benim kedimde o yüzden olmuştu

BellaMia

Mantar olduğunu düşünüyorum. Veterinerinize danışabilirsiniz. Baticon Ya da verdikleri bi solüsyon sürmeyi öneriyorlar bende de vardı yaptım geçmedi. Sarı kantaron yağı sürdüm 1 hafta içinde geçti. Ama siz öncesinde bi veterinere gösterin derim. Çok geçmiş olsun.