Kedi Vitamini

Adanurr

Kedilerim kışı üşütmeden-hastalanmadan atlatsın istiyorum, bu yüzden uygun fiyatlı bağışıklık güçlendirici vitamin tablet arayışındayım. Vets plus petlebi sayfasında da görmüştüm. ********da indirime girmiş, 100 tablet 35 tl. https://ty.gl/gx4subt
Kullanan var mı, bir faydasını gördünüz mü? Tavsiye eder misiniz? Uygun fiyatlı bildiğiniz başka vitaminler varsa söyleyebilirsiniz.

5 CEVAP

Denizygt

Ben daha önce gimcat ın multivitamin maltını düzenli olarak kullanıyordum kızım 7 aylık oldu ve artık bıraktım yerine tavsiyeler üzerine balık yağı aldım mamalarına sıkıp veriyorum daha sağlıklı içerisinde bi sürü vitamin var bağışıklığı tüy sağlığı herşey için çok faydalıymış kızımın iştahsızlık problemine bile çok iyi geldi sizede öneririm.

Bizde Gimcat kullanıyoruz vermeye başlayalı 1 seneyi geçti öneririm

Adanurr

Teşekkür ederim :) Ama fiyatları çok ucuz değil, şimdilik biraz daha uygun bir şey arıyorum. Sonradan ona geçebilirim.

Bunu bilmiyorum ama vmp öneririm ben

Adanurr

Teşekkür ederim, bakıyorum hemen