Bağışıklık İlacı. Verilir Mi

berkeozdede

Arkadaşlar veterinere dnaışmadan Bağışı güçlendirici hap Versek Olurmu??

3 CEVAP

Salihaylmz

Gene de veterinere danışmakta fayda var iyi ilaclar da var bilinmedik haplar da var internet dolu. Bir de belki daha iyisini önerir size.
Doktorsuz recetesiz ilaç almak gibi zararli da olabilir

Verdatrtp

Bana veterinerim bağışıklık güçlendirici ve tüm vitaminleri içeren bir damla verdi yoksa öncesinde internetten sipariş ettiğim bir hap kullanıyordum onlardan vermeseniz daha iyi demişti. Veterinerinize danışın bence

Denizygt

Balık yağı kullanabilirsiniz.