Kedime Bugün Gençlik Hastalığı Tanısı Konuldu Cumadan Beri Tedavi Görüyor İyilesme Olasılıgı Nedir

Ozlemg1

Kedime bugün gençlik hastalığı tanısı koyuldu 6 bucuk 7 aylık 3.700 gr ağırlığında lökositi 5.8 iyilesme olasılığı nedir ya da iyilesmesi icin neler yapmaliyım yardımcı olur musunuz

19 CEVAP

Ozlemg1

Hills a/d kullaniyorum enjektorle bende saatte bir 10 ml 15 ml veriyorum

baranertaga

Ne durumda kediniz

Zukooo

Noldu yavrucak

baranertaga

Çok geçmiş olsun sizin adınıza ne kadar mutlu oldum anlatamam