Bakarmisiniz Lutfen

Findikthecat

Merhaba simdi sorulara baktim ve %90 sorularin kedim kustu acaba salgin falanmi var korkmaya basladim bilen varmi ?

6 CEVAP

Salihaylmz

Bende ayni seyi düşündüm valla.
Buyuk olasılık kış geldi havalar soğudu soguk algınlığı, mevsim değişimi,bağışıklık sistemi zayıflığı bunlarin etkileri olabilir.

ferhat05

Hepsinin nedenleri ve çesitleri farklı aslında. Kimisi sarı, beyaz, parazit, yediği şey falan.

alabalik32

Onu bunu yedirmekten nolacak.

Ozge00

@alabalik o ne demek anlamadim

Findikthecat

@alabalik32 ne demek istediginizi anlamadim ?

alabalik32

Sokağa çıkarıyorlar. Haliyle kedi bu herşeyi kokluyor yiyiyor. Evde verilen yiyecekler bile ishal kusma yapıyor.