Bağışıklık İçin Imuneks

wanherau

Arkadaşlar Imuneks'in kedi bağışıklığına çok katkısı olduğunu duydum. Bazı yerlerde şurup bazı yerlerde tablet temin edin denilmiş. Kullanan varsa siz hangisini kullandınız? Ya da bağışıklık güçlendirme için önerebileceğiniz herhangi başka bir şey var mı?

6 CEVAP

ferhat05

Bu konuda veteriner hekime danışmak en sağlıklısı. Multivitamin tarzı şeyler veriliyor diye biliyorum. Ama ne sıklıkla bilmiyorum.

Burcununyeri

Tablet yutabiliyorsa daha iyi. Surubu da şiringayla verebilirsiniz. Hangisini rahat uygulayabilecekseniz artik.

Burcununyeri

Ev yapimi yogurt ve kefir verebilirsiniz veteriner bana kefir vermemi soylemisti. Hergun 1 corba kasigi yeterli olur

wanherau

Kefiri surupla birlikte mi vereyim yoksa sadece kefir versem yeterli olur mu?

Burcununyeri

Kefiri hergun 1 corba kasigi vermende sakinca yokmus. Ben veriyorum rutin. Şurubu haftada 2 kez versen daha iyi olur.

miyaavv

A-101'lerde satılan kefirlerden olur mu?