Hangi Mama?

4 aylık kedim için N&D mi yoksa Acana marka mama mı önerirsiniz? Royal Canın kullaniyorduk. Sipariş vereceğim. Bu ikisinin iyi olduğunu göruyorum.. Konu hakkında tecrübesi olanlardan fikir almak istedim.. Teşekkür ederim.

9 CEVAP

Zeynepulku

Fitmin de var içeriği guzel acana nd fitmin dönüşümlü kullanabilirsiniz

ferhat05

Acana alabilirseniz alın. N&D de güzel marka ama bazı kedilerin alerjisi var, denemeden bilemezsin alerjisi var mı yok mu.

Zeynepulku

Acana alin derim ama bence md acana bazenleri orijen dönüşümlü kullanın :)

Busebakis

Sanırım kaşıntı yapıyor biz mystic kitten kullanıyorduk hafif hafif kaşıntı yaşamaya başladı mamaya bağlamadım ama en sonunda tuylerinde bölgesel dökülme gördük veteriner mamadan olabileceğini söyledi. Tavuklu mamalarda böyle bir ihtimal hep oluyormuş ama belki de tavuklu kullanmamak lazımdır her kediye

flymickey

Belirli bölgeleri kaşıyarak yara yapmaya başladı. Ayak bileklerini de yalayıp kızarttı. Şuan antibiyotik tedavisi uygulanıyor. Veteriner baya inceledi pire yok deride kuruluk pullanma var mamadan büyük ihtimal dedi. Geçmezse test yapacak.

flymickey

Köpek için nd kullanıyorum sanırım alerjiye sebep oldu. Siz ufak paketler olarak ikisini de alın dönüşümlü kullanın

Mamanın sebep olduğu allerji belirtileri nedir ? Kaşıntı mı yapıyor?

Çok teşekkür ediyorum arkadaşlar cevaplar için...

Bence royal caninde kal...