Kedimin Cinsel Organında Böyle Bir Şey Var Bu Normal Mi?

Kedimin cinsel organında resimdeki gibi bir şey var tam anlayamadım şişmiş mi ne olmuş normal mi değilmi bilmiyorum ama bu sabah olmuş dun kesinlikle böyle bir şeyi yoktu bilgisi olan bilgilendirebilirse çok mutlu olurum

(Umarım resimler anlaşılıyordur telefonum biraz kötü çekiyor kusura bakmayın 😔)

10 CEVAP

Zeynepulku

Benimkisi dediğim kediminkisi

Zeynepulku

Erkek mi ckskvkskg
Kedinizin cinsel organı o. Penisi yani. Normal

Alperen07

Kedinin pipisini görüp şok olan bi biz değilmişiz çocuklar ilk gördüğünde bizimkinin de şeyisini ödleri koptu kedimize bişey oldu diye (θ‿θ) Normal yani temizlik yapıyor minnoşlar temiz hayvan vesselam içini dışını temizliyor işte 。◕‿◕。

Ozge00

Zeynepulku :D çok güldüm vallahi. Allah da seni güldürsün hala gülüyorum

O kandı galiba çünkü şimdi yok oldu neden kanamiş olabilir ki çok korkuyorum

Evet erkek ama kan gibi bir şey var?

Zeynepulku

İdrar yollarında problem olabilir mi? Cişi kanlı geliyor mu?
Yalarken falan kızarmışta olabilir. Kırmızı renkloyse -organın rengi- normal arada benimkisi koyu pembe- kırmızı arası oluyor

ferhat05

Kediniz orayı yaladıktan sonra da bakın aynı şekli görürsünüz. Sanırım penisi içeri dışarı çıkarma olayı var. Umarım bi sorun yoktur. Ama ben de bizimki yaladıktan sonra görüyorum ilk başta endişelenmiştim ama sonradan anladım.

alabalik32

Pipisi o :)))
Bende ilk gördüğümde şok olmuştum o ne diye. Sonradan anladım bir kaç kere daha görünce.

Zehratosun

Aslında penisi o lakin neden öyle kırmızı bir sorun var gibi bence veteirnere danışın