Kedimi Nasıl Beslemeliyim

Nurrkaraa

Kedim şuan bie tedavi sürecinde kuru mamasını hiç yemiyor ve bu tedavisini iyi etkilemiyor yumurta yaş mama falan veriyordum ama yumurta sık verilirse zararlı olabilirmiş bir gün içinde kuru mama harici ne yedirmeliyim lütfen yardım edin

3 CEVAP

Burcununyeri

İcerigi iyi yaşmama verebilirsiniz. Ayrica kendi yaptiğiniz baharatsiz tavuk ciger et haslayip blendirdan cekip de verilebilir. Burada tarifler vardi üyelerin yazdiği.

Kultigin

Ara sıra yumurta, yoğurt verebilirsiniz. Yaş mamayı da evde kendiniz tavuk, ciğer, balkabağı ve havuç haşlayarak yapabilirsiniz. Yaş mamada et oranı yüksek, sebze oranı düşük olmalı.

Pişmiş et veya yaş mama verebilirsin. Ayrıca konserve de verebilirsin.