Purina One- Ağız Kokusu?

Elifke

kedim için Purina One Bifensis (Kısırlaştırılmış kediler için somonlu) kullanıyorum. Kullanmaya başladığımdan beri bir ağız kokusu var. mamadan mı kaynaklı emin değilim. mama değişimi sonrası ağız kokusu yaşayanlar var mı? özellikle bu mamayı kullananlar cevaplayabilir mi?

4 CEVAP

Anonymus386040

Bazı mamalarda ağız kokusu sıkıntısı oluyor evet. Ama ağzında bir yara olduğundan dolayı da koku yapıyor olabilir, iyice bir kontrol edin

ferhat05

Bazı mamalar ağız kokusu yapar. Ben de kısa süreli mama değiştirmiştim eski mamaya dönünce ağız kokusu geçti.

Elifke

çok teşekkürler arkadaşlar. bilgiler için. ağzında yara var mı yok mu kontrol edeceğim, ısırılmazsam :D

Anonymus386040

Bazen risk almak lazım işin sonunda ısırılmak olsa da :D Biz de mamadan dolayı koku var sanıyorduk meğer diş etinde iltihap varmış