Yavru Kediler İçin Acana Markasının Hangi Mamasını Önerirsiniz ?

Denizygt

Kızım çok seçici kuru mamaya ilk geçişini royal canınla yapmışlar aldığımda bende 1-2 ay onunla devam ettirdim daha sonra hillsi kullandık ondanda sıkıldı advance ye geçtik ama acananın daha iyi olduğunu öğrendim hangisini tercih etmeliyim bilemedim.

5 CEVAP

Zeynepulku

Acana nd fitmin orijen bu mamalar içinde gerçek et bulunan tahılsiz mamalar. Piyasadaki en iyilerden bence. Aralarında geçiş yaparak kullanın nd numune gönderiyor almadan önce numune isteyin.

Anonymus386040

Acana fitmin nd alabilirsiniz gayet güzeldir. Eğer bunları beğenmezse belki Proplan da alabilirsiniz kötü bir mama değildir. Ama çok fazla mama değişikliği yapmayın, kediniz bir süre sonra bu duruma alışır ve sürekli mama değiştirmek ister

zeynepakar47

acananın yeni serisinden first feast var yavru kediler için olan o olabilir, ben kendi kedimde grasslands kullanmıştım o zaman o yoktu 🤷🏻‍♀️

Esrakutlu

Ben Acana Wild Prairie Cat aldım. Kedim 4 aylık yeni kullanmaya başladım memnunum şuan. Tüm evreler için yazıyordu p yüzden bu ürünü aldım.

Denizygt

Teşekkür vermiş olduğuz cevaplar için acana fisrt feast ı deniycem zaten sürekli aynı mamayı kullanmak iyi değilmiş dönüşümlü tavsiye ettiniz mamaları kullanıcam içeriklerini gözden geçirip