Severek Yenilen Macun

Ozge00

Kedinizin severek yedigi vitamin macunu var mıdır?
Zoovital almıştım ama kokusu hafif ilac gibi. Yemedi yavru kedimiz.
Kokusu tadi guzel olan bir macun yok mu ki? Cok da zorlamak istemiyorum patisine falan sürerek.

5 CEVAP

Anonymus386040

Zoetis Vmp vitamin macununu alabilirsiniz. Sevmeyen kediye henüz rastlamadım. Ama gimcat'e göre biraz pahalı. Gimcatin 100 gramlık macunu 90 liraya satılırken, bu dediğim macunun 50 gramı 90 liraya satılıyor. Ama hem içerik olarak daha iyi hem de sevmeyen kediye rastlamadım.

Ozge00

Evet pahalıymış biraz :(

yelizsenol

dr. nature’s maltını aldım ben hem fiyatı gimcatten çok daha uygun hem içeriği gayet güzel hem de kedim bayıldı valla. gimcate para bayılmaktan sıkılmıştım deneyebilirsiniz

Ozge00

İçeriğini bulamadim o maltin.

FeyzaZeynep

Gimcatin bütün macunlarına bayılıyor kedim. Içeriğede çok iyi öneririm. Kediniz yavruysa gimcatin kitten pastesini kullanabilirsiniz