Tüy Dökme

Salihaylmz

Yavru kedim tüy dökmüş dökülen tüyler ortada yok ama döküldüğü yer belli oluyor kisa ve sık tüy var ama uzun değiller resimde hic tüy yokmus gibi duruyor ama var kisa kisa sık. sizce needen olmuş olur. Biraz daha gözlemeyip veterinere gideceğiz :/

7 CEVAP

Sudeckmkc

Mantara egzamaya falan benzetemedim. Veterinere gittikten sonra dökülme sebebini buraya da yazar mısınız merak ettim

Sudeckmkc

En kısa zamanda götürmeniz en iyisi olur bu arada. Vücuda yayılan bi şeyse fazla ilerlemeden durdurur tedavi ederler

Evt aynen katılıyorum en kısa sürede vet. görünsün bir de kedin sanki çok küçük o kadar küçükken ailesinden ayırmak doğru mu

Salihaylmz

Güncel

Evt aynen katılıyorum en kısa sürede vet. görünsün bir de kedin sanki çok küçük o kadar küçükken ailesinden ayırmak doğru mu

Salihaylmz

Onu ailesinden ayirmadim annesi terk etti onu 3 günlükken o zamandan beri ben bakiyorum bilip bilmeden yargisiz infaz yapmanız hic hos degil. @herhayvanguzel

Salihaylmz

Veterinere gidip bilgi alinca tedavi ettirince size de söylerim tabi ki.