Yaralı Sokak Kedisi

Betulll

Arkadaşlar sokakta baktığım bi kedi var ama insana asla yaklaşmaz hergün yemek veriyorum yemek yemek için geliyor. Bi kaç gün önce Kafasında bi şişlik oluştu ceviz büyüklüğünde ertesi gün o şişlik indi yara oldu baya açık yarası var kafasında veterineri aradım antibiyotik hap ver dedi ama kedi ilacı yemiyor. Napabilirim yardım edin kediyi iyileştirmek istiyorum çok üzülüyorum havalar zaten soğuk yarası gittikçe kötü olacak kafası ilk şiş haldeyken fotosunu çekmiştim

6 CEVAP

Badems

Hapı toz haline getirip yaş mamaya katın, o şekilde yer

milodelisi

Antibiyotiğin tadı acı, direk mamayla yemezler. Ben hep yaş mamaya karıştırdım. Antibiyotik yetişkin kedi için 1/4. Yavru kedi için veterinere danışın. Çok çok iyi ezin antibiyotiği.

Betulll

Yaş mamanın içine koydum toz haline getirip yemedi yavru bi kedi değil 2 yaşında normal kedilerden daha iri bi kedi napacağımı şaşırdım yaş mamanın içine ezip koyunca kokladı yemedi

Badems

Karistirdiniz mi iyice mamayi doktukten sonra ilaci ?

milodelisi

Gimcat multi vitaminler var. Ona karıştırıp vermeyi deneyin birde. Ya da belki activia prebiyotik yoğurta karıştırabilirsiniz.

Betulll

Denicem yarın söylediklerinizi inşallah yer çok teşekkür ederim arkadaşlar