Natural Bastet İle İlgili

ferhat05

Anket

Pelet harika
(1 oy)
Güzel
(3 oy)
İdare eder
(1 oy)
Berbat
(0 oy)
Toplam (5 oy)

Biraz peletinden bahseder misiniz. Koku, topaklanma, tozlaşma vb. herhangi bir sorun oldu mu.
kumu atmadan üstüne ekleyin diyorlar ama bakteri oluşur çok saçma geldi.
Venüs paketi sipariş ettim, sipariş edenler kaç günde geldi ve memnun kaldınız mı?

3 CEVAP

fifospaw

Peletler bazen toz oluyor ezilip onun dışında iyi

sforselin

Geçici kedim için evde kalan bentoniti koymuştum ziyan olmasın diye. Bir kere daha anladım ne kadar kötü olduğunu. Yatağım kum dolu her yer kum dolu bentonitle. Tozutması ayrı, atacak yer sıkıntısı ayrı ayyhh
Satın aldığınızı beğenmeseniz bile bence farklı peletler deneyip memnun kalacağınızı bulun. İnsan sağlığı için de kötü bence bentonit. Yapmayın bunu kendinize

Ozge00

Mikemmel