Yavru Köpek İçin İçeriği En İyi Olan Mama Markası Hangisidir?

acelikors5

Köpeğim minyatür pinscher ve daha 2 aylık. Memeden yeni kesildi ve şuan royal canin mini puppy ile besleniyor. Severek yiyor. Mamalarla ilgili pek fazla bilgim yok yardımcı olursanız çok sevinirim :)

13 CEVAP

Mehmetkr

N&D

Findikthecat

Kiyafet disari cikarken giydirse ne olabilir bizde usumemesi icin giydiriyoruz o kadar hayvanlara isgence yapanlar varken lutfen hayvanlara guzel bakan seven insanlara kizmayin !

Mehmetkr

Kizmamis ki doğrusunu söylemiş yanlış yaptığı birşeyi düzeltmek onun yararına.

Zeynepulku

Köpekler için maması olan yeni bir mama görmüştüm içeriği harikaydı keidelr için sadece ödül maması var. İsmini bulunca yazacağım

Zeynepulku

Alpha spirit mama köpekler icin soğuk sıkım mama içeriğini çok beğenmiştim. Soğuk sıkım tam ne bilmiyorum ama :/

Zeynepulku

TAZE DOMUZ ETİ ,TAZE TAVUK ETİ VE TAZE BALIK (TAZE DOMUZETİ % 45,TAZE TAVUK ETİ %25,TAZE BALIK% 10 SARDİNA PİLCHARDUS ,RAUND SARDİNELLA,ORKİNOS,USKUMRU,SARDALYA, DOMUZ KARACİĞER,HİDROLİZENİŞASTA,ŞEKERPANCARI,YUMURTA,BİRAMAYASI,TATLI PATATES,MUZ,KİMYONİ,ATEŞÇİÇEĞİ,ZERDEÇAL,ZENCEFİL

HAM PROTEİN% 29,5,HAMLİF %2,HAM YAĞ %15,HAM KÜL %8,NEM% 16,ÇOKLU DOYMAMIŞ YAĞ ASİDİ EPA+DHA 2000 MG/KG,KALSİYUM %1.5 FOSFOR %1,2,DEMİR 70MG/KG,GLİKOZAMİN4400MG/KG.TAURİN300 MG/KG,METOBOLİZMA ENERGY 3613 KCAL/15117 KJ. İçeriğini de bıraktım buraya belki diğer arkadaşlar yorumlamak ister diye. Fiyatı 12kg 950 TL :00000

Mehmetkr

Böyle bir içeriğe göre protein oranı az gibi geldi bana

zibityus

acana orijen brit köpeğe kazak giydirmeyin ve kucağa almayın çünkü ikisi de köpeği sadece strese sokacaktır.

acelikors5

Kucağa çok alıştı biz almayınca ağlıyor kolumda uyuyor hep. O kazağı da dışarı çıkartmıştım hava soğuktu üşümemesi için giydirmiştim. Evde serbest dolaşıyor sıcak olduğu için. :)

brit care yavruda ve yetişkinde kullandım tavsiye ederim bakabilirsiniz mama arayışınız devam ediyorsa

acelikors5

Evet hala daha cevaplara bakıyorum. Yalnız bu kullandığım mamayla alakalı mıdır bilmiyorum dışkısı da koku yapmıyor. Ağzı nescafe gibi kokuyor sürekli bu hoşuma gitti. Nedenini bilmiyorum.

kaanpolat

Acana, Orijen

Acana, Orijen, N&D