Kedi Tırmalama Tahtası Önerir Misiniz

ferhat05

Burdan aldım bir tane ama 42 cmlikmiş çok minik geldi ama benim hatam dikkat etmedim boyutuna. Şöyle uygun fiyatlı, Geniş bir tabanı bulunan kedinin kıvrılıp yatabileceği, biraz uzun ve üstü de tabanlı bir de oyuncak bulunduran bir tırmalama tahtası önerir misiniz.

12 CEVAP

winrina_

https://m.********.com/catmozz/petlanton-tirmalama-tahtasi-kedi-oyun-evi-p-46367707?boutiqueId=495094&merchantId=123331&gads=true

winrina_

T r e n d y o l

Anonymus386040

Dediğiniz gibi biraz büyük almaya çalışın. Biz de kısa bir tırmalama tahtası aldık hem uygun fiyatlı diye, ama paramız boşa gitti keşke biraz daha uzununu alsaydık 5-10 lira tasarruf etmeye çalışmayıp.

alabalik32

Bende bunun altı ev olanı var. Gayet memnunuz. 4 ayağıda tırmalama tahtalı.

alabalik32

Cat Hause Tırmalana Evi
S1 Gri 105 Cm
Hepsi ..... dan almıştım.

ferhat05

Linkini veya tam adını ve sitesini atarsanız çok iyi olur :))

winrina_

Bütçeniz nedir tam olarak ?

ferhat05

100 tlden fazla olmasın bir tanesini

ferhat05

fotoğraftaki mesela 85 lira ama birkaç sıkıntı olmuş sanırım ondan almak istemedim.

ferhat05

Çok teşekkürler ama satıcısı yüksek bir puan almamış. Çok tercih edilmemiş de. Ama güzel teşekkür ederim. 🤗

winrina_

https://********.com/en-iyi-kedi-tirmalama-tahtasi/

ferhat05

Link atabilir misiniz? Bizimki pek kullanmaz ama bakalım rahat olsun, istediği gibi olsun diye.