Kedide Saldırgan Tavırlar

BENU

Bu minnoşu sokaktan kurtardım evde 5 tane daha kedim var evdeki bütün kedilere saldırıyor gözlerine zarar veriyor diğer kedilerin yanlarına koymaya korkuyorum benimle yatıyor ama benide rahatsız ediyor sürekli ısıryor ve saldrıgan tavırlar sergiliyor bu sokaktan geldigi içinmi yani geçermi zamanla yoksa kalırmı...

1 CEVAP

zehrabebek

hayır deyin nazikçe yine yaparsa farklı bir odaya koyun ve ilgi göstermeyin tırmalama tahtasında patilerini oynatın ısıracağı farklı bir şey verin