Prochoice Vs Mystic

winrina_

Anket

Prochoice
(16 oy)
MyStic
(11 oy)
Toplam (27 oy)

Sizce hangisi.Mystic içerik olarak daha iyi duruyor ama memnun olmayan çok.Prochoice kullananlar daha memnun gözüküyor.Kararsız kaldım.

8 CEVAP

Anonymus386040

Mystic görünürde çok daha iyi bir içeriğe sahip bence. Fakat ülkemizde denetlemeler az yapılıyor bu yüzden et oranını belirtmekte bir çakallık yapmış olabilirler. Ayrıca bu konudaki sorulara da yanıt vermiyorlar hiç. Güvenemedim ben de değiştirdim mamamı. Prochoice daha iyi bu durumda.

Kultigin

Mystic içerik olarak daha iyi evet. Dediğiniz olumsuz yorumlar her mamada olabilir örneğin çok kaliteli olan ND de bile yan etkiler olabiliyor bunlar kediden kediye değişiyor. Benim öncelikli tercihim mystic olurdu. Siz yinede denemek için 1.5 kg lık paket tercih edin. Kediniz beğenmez veya herhangi bir yan etki olursa fazla ziyan olmaz.

Ozge00

İshal nedeni bezelye nohut içermesi buyuk ihtimalle. Bizimkinde o sıkıntı olmadi. Her kedi farklı denildiği gibi.
Prochoice türk markasi değil mi? Onun hakkında bilgim yok hic. içerik olarak felicia ile ayni ben felicia kullandim. Bunu tavsiye edebilirim o yüzden. Tüy dökümüne vs iyi gelmişti.

arzukocc86

pro choice iyi hypo alerjenik serisini deneyin

ferhat05

Prochoice kullanıyoruz ama değiştiricez gibi biz de. Bir sıkıntımız yok ama daha kaliteli mamalar bakıyorum.

winrina_

Teşekkür ederim.Prochoice için kötü yorum daha az olduğu için sıcak bakıyorum.Mysticde iyi ama içerik bakımından ishal şikayetleri çok.Ve de prochoice hipoalerjenikmiş.Son olarak kuzulu mystic yok sanırım ? Balıklı mama almak istemiyorum yada tavuklu

winrina_

MyStic alacaktım aslında bi ara ama mesajlara dönmeyip engel atmaları şüpheye düşürmedi değil :/

winrina_

@dilangündüz bu konuda kesinlikle katılıyorum.Prochoice alayım o zaman.Tektardan teşekkürler