Arkadaşlar Çok Önemli

Patim3453

Merhaba...sokağımızda bulunan sorumsuz bir adam şehir dışına taşınma nedeniyle 8 aylık kedisini bahçeye terk etti evdeki kedim asla kabul etmiyor aldım eve bir gün ama yemeden içmeden kesildi bu kedi bu karlı havada sokakta kaldı... sürekli ağlıyor tekir cinsi bir kız o adeta bir melek alabilecek arkadaşlar nolur ulaşın bana herkes tanıdığına söylerse belki bu masum cana yuva bulabiliriz :(

8 CEVAP

Badems

Umarim onlar da eve muhtac durumda kalirlar.. Haysev e mail atin durumun aciliyetini belirtip. [email protected]. İnstagram kullaniyorsaniz kedinin fotosunu cekip sayfanizfa yayinlayin ve; kesmeseker, askpatinefestir, hayhaksaygi, sosyopet hesaplarini etiketleyin. Daha kolay bulunur buradan biraz zor.. en kisa zamanda yuvasi olur insallah

Gofretsla

Hayır! Sakin! Haytapa güvenmeyin benim 33 kesimi öldürdü onlar!!!!

tika_waylan

Haysev iyi Sohayko da iyi onlara mail atin. Badems cok guzel yazmis aslinda yapilmasi gerekenleri. Burdan da ilan acin burdan arkadasim bir cok sokaktan aldigi kopegi sahiplendirdi. Keske alissaydilar da kedinize arkafas olsaydi ama olmuyorsa da bol bol twitter facebook instagramdan ilan petlebiden ilan acarak insallah guzel mutlu olavagi bir yuva bulursunuz.

Bulut_kedi

Keşke kedim kabul etse ben alsam ama benim kedim de bu konuda çok titiz... Çok üzüldüm kıyamam ben ona :(

Badems

Haytap degil, haysev ikisi farkli dernekler..

Patim3453

Teşekkür ederim umarım çabuk dönüş yaparlar isteyen olursa her türlü mama desteği yapicam zaten yeterki başını sokabilecek bi yuvası olsun kapıya kadar bırakabilirim onu öyle gördükçe içim yanıyor

Patim3453

Teşekkür ederim... böyle insanlari anlamıyorum gerçekten bir canı resmen ölüme terk edercesine öylece bu karda kışta kıyamette bırakıp gitti bu nasıl vicdan!!!

Badems

En azindan su soguklar gecene kadar evinize alip ayri bir odada tutamaz misiniz ? Ben oyle yapmistim iki hafta kadar ayri bi odada tuttum sonra sahiplenildi