Yavru Kedi İçin Hipoalerjenik Mama Önerisi?

Verdatrtp

Kedime yapılan tedaviler kalıcı çözüm yaratmadığından bugün veteriner kedimin kuru mamasına alerjisi olduğunu söyledi. Kullandığım mama ise N&D tavuklu narlı yavru kedi maması, bu mama kedime ağır geldi derisinde yaralar oluşmasına sebep oldu. Şu an az tahıllı ve tavuk aromasından başka bir aroması olan yavru kedi maması arıyorum. Hipoalerjenik kedi maması aradım bulamadım. Çünkü bu alerji yavru kedilerde nadiren ortaya çıkıyormuş bu yüzden buna göre kitten mamalar piyasada yok. Bütün yavru kedi mamalarıda tavuklu anlamadım ki. Buna göre mama önerilerinizi bekliyorum lütfen. Bütçesi önemli değil.

4 CEVAP

Ozge00

Yavru mamalari genelde tavuklu oluyor. Bir felicia kuzulu, bir de hills ton balıkli yavru mamasını biliyorum ben.

Adanurr

Yavru kedi mamalarının hepsi tavuklu maalesef. Birtek pro choice kuzu etli yavru kedi maması biliyorum ama içeriğinde tavuk eti de yazıyor. Belki kedinize alerji yapan tavuk değildir N&D mamanın içindeki başka bir malzemedir. Veterineriniz tavuğa alerjisi var dediyse öyledir ama öyle bir şey demediyse dediğim gibi de olabilir. Çünkü N&D mama bazı kedilerde alerji yapabiliyor. Hypoallergenic tavuklu yavru kedi maması olarak felicia biliyorum, bir de intenrette ararken molly diye bir mamayla karşılaştım o da hypoallergenic tavuklu yavru kedi maması. İçeriklerinden pek anlamıyorum maalesef. Siz anlıyorsanız bakabilirsiniz iyi olup olmadıklarına. Geçmiş olsun miniğe.

Verdatrtp

Evet Hill's balıklı ya da Felicia alacağım galiba teşekkürler