Mama Seçimi

berendas

prochoice mamasını deneyen var mı? kullanmayı düşünüyorum ama içeriğinden emin olmadım.
Bir de sizce prochoice mı? felicia mı?

3 CEVAP

Eylulcan

Ben prochoice hiç duymadımda kullanmadım da ama felicia yı kedimiz ilk geldiğinde almıştık ama yemedi sonra royal canine geçtik onuda pek sevmedi şimdi proplandayız çok memnunuz ve seviyor petlebide de uyugun fiyatı yaşına göre seçersiniz 😀

Mehmetkr

Kedi için bilmiyorum ama köpek için önceden prochoice kullanmıştım ama sonra dr.sacchi vermeye başladım ve daha iyi sonuçlar aldım

Ozge00

Ben felicia kullandim. Tuy dökümüne iyi gelmişti. İçeriği ayni tek fark felicia ham maddeyi yurtdışından alıyormuş. Prochoice kullanmadim hiç.