Alternatif Kedi Oyuncakları

Kultigin

Kedim için hazır satılan olta ve top gibi oyuncaklar satın aldım fakat bir süre sonra bunlardan da sıkıldı. Artık hazır değil de kendim evde oyuncak yapmak istiyorum veya ilgisini çekebilecek şeyleri öğrenmek istiyorum.
Sizler kedinizi nelerle oynatıyorsunuz? Evde kendinizin yaptığı oyuncaklar vs varsa bunları paylaşır mısınız?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

8 CEVAP

Ozge00

Şişe kapağı, alüminyum folyodan top, normal ip, kurmali civciv :D
Pahali oyuncaklar alsam da kullanmıyor. Ruhu fakir
Bir de ayakkabı kutusuna delikler açtım, içine çıngıraklı top attım. Onunla oynuyor. Bu tarz bir sey yapabilirsiniz belki

Findikthecat

  1. Poşet 2. Poşet 3. Poşet SHJEKBBNSSKK

yukime

Tokayla oynuyor. Bide makineden aldığımız zıplayan toplar vardı onu çok seviyor onunla oynatıyorum. Tabi dikkatli atmak gerekiyor topu. Olta oyuncağın ise ucundakiyle değil tutma yeriyle oynuyor. Lazerle oynuyordu ama artık lazerden sıkıldı.

aleynaaoz

Toka, tuvalet kağıdı rulosu, poşet. Bir de geçen gün benimki yerde bir silgi buldu, artık favori oyuncağı silgi, kendini kaybediyor oynarken :D Deneyin belki sizinkinin de hoşuna gider:)

Kultigin

Teşekkürler önerileriniz için. Kerata eğlensin diye evde yürüyemiyoruz her yerde oyuncak var :)

BurcuAlexx

Poşet ve kağıt topu şiddetle tavsiye ederim hlgvjfchgkkfg ama oltayla oynamayı da seviyorlar cidden :) o kadar oyuncaklara para veriyorsun, oysaki bir kağıt bile yetiyor saatlerce oynamasına kfgvkjfcgdgfjhmgc

Kultigin

Ben de kağıt buruşturup atıyorum ara sıra o ilgisini çekiyor. Ayrıca boncuklarla da arası iyi kolay yuvarlandığı için yakalamaya çalışıyor peşinden.

Findikthecat

En son sordugum soruya bakabilirsiniz