Pro Choice Kedi Mamasi

Az önce 3.5 aylik kedime pro choice kuzu etli yavru kedi mamasi siparişi verdim. 2 kg 51TL'ydi çok uygun fiyat ve biraz araştırma ile sipariş verdim. Fakat yinede burayada sormak istiyorum. Şuan kullanan yada önceden kullanmış olan herhangibi bir genel sorun ile karşılaşan oldu mu? Tüy dökme ishal v.b çünkü bir kaç yorumda kanlı ishaldende bahsedilmiş ve bu beni korkuttu yinede çoğunlukla olumlu karşilanmiş bu mama. Sizde hiç böyle sorunlar yaşadınız mı pişman olur muyum?

11 CEVAP

NURSENA123

bence fiyatına göre iyi mama en azından gerçek et ve taurin içeriyor

düşük bütçe için iyi mama dışardan et desteğide yapmalısın kedine mutlaka

Ozge00

Gerçek et içermiyor, onu nerden çıkardınız
Evde et takviyesi yaparsanız iyi olur

Ozge00

%88 hayvansal protein yazıyor ki bu da doğru değil

Anonymus386040

Öncelikle içerisinde gerçek et yok, protein var buna bakabilirsiniz. Ama bence uygun fiyatlı alınabilir bir mama. Yaş mamasını ve etini eksik etmediğiniz sürece bir sorun olduğunu düşünmüyorum.

cerenhaylaz

Bende yavru kedime bu mamayı kullanıyorum ve hiç bir sorun yaşamadım. Veterinerimiz de iyi bir mama tercih ettiğimi söyledi. Fiyatına göre gerçekten piyasadaki en iyi mama diyebilirim

uygun fiyatlı mama , mama fiyatları hayvan besleyen insanlar için ciddi bütçeler oluşturabiliyor bu yüzden fiyat performans açısından gayet iyi bir mama benim yavrularda kullandığım daha sonrasında hypo alerjenik mamaları ile devam ettiğim bir marka tavsiye ederim kesinlikle

uygun fiyatlı bir mama pro choice yavru için sorun yaşamazsanız devam edebilirsiniz ani mama değişiminde dediğiniz sorunlar yaşanır genellikle mama değişimlerine geçişlere dikkat edilmeli diye okuyorum forumlarda alıştırarak geçiş yapmak lazım

Zaten et takviyesi yapiyoruz her gun o bakımdan sorun değil teşekkürler

winrina_

@Ozge00 neden doğru değil anlayamadım

Ozge00

İçeriğine baktığınızda et olmadigi yazıyor zaten