Sahiplendiğim Köpek Surekli Kusuyor Ve Asiri Halsiz Lütfen Yardımm

cimentepe

Merhaba arkadaşlar bir tane dostumu sahiplendim fakat arabada gelirken kustu ve eve geldiğimizde kustu surekli halsiz hiç sesi soluğu çıkmıyor bakildigi yer kotu şartlar içeriyordu bende dayanamadım bakmak için aldım lutfen yardim edin neden böyle ic parazit için bir hap verdim 1.30 saat önce veterinerin tavsiyesi uzetine onunda etkisi var mı fakat ondan öncede kustu ve cok halsiz arkadaşım tüyleride cok cansız

14 CEVAP

nejadekoldas

Bir şeye bakmadan mı verdi bir de? İnanamıyorum. O veteriner hemen değiştirin lütfen. Bir dahaki gitmenize de size köpeğin yaşama şansı %5 gibisinden laflar da eder (bizzat yaşadım çünkü). Ekstradan 5 TL fazladan almak için köpeğinizi rezil edicek. Lütfen bana kırılmayın ama bu dediklerimi ciddiye alın🙏🙏

cimentepe

Yemekte yemedi suda icmedi saatlerdir

Mehmetkr

Hasta olmuştur veterinere götürdünuz mü

cimentepe

Daha yeni aldım veteriner bakti ill aldığım zaman birsey demedi

Mehmetkr

Nerden aldınız anlamadım barinak mi?

Mehmetkr

Baştan itibaren anlatırsanız daha iyi anlaşılır

cimentepe

Biri sayfada ilan açmış baktım ortami kötüydü bende gittim aldım adamdan sonra yolda gelirken arabaya kustu sonra eve geldik veterinere götürdüm yol tutmuş olabilir dedi birseye bakmadan ic parazit hapı verdi damla.berdi ense damlası ama geldiğinden beri halsiz birsry yemiyor surekli yatıyor ic parazitten sonra kustu tekrar hiç sesi çıkmıyor birsru yemiyor içmiyor

Mehmetkr

Veterinerinizi bir daha arayın ve sorun durumu

nejadekoldas

Aynı durum eve ilk geldiğinde benim köpeğim de de vardı. Hemen kan testi yaptırabileceğiniz bir hekime götürün. Yüksek kansızlığı ile vitamin eksikliği olabilme ihtimali yüksek olabilir. Biz götürdüğümüzde doktor bana kan sonucunu göstermişti o kadar azdı ki kanı yok gibiydi. Çok geçmiş olsun.

nejadekoldas

Bizde ilk başta parazit diye düşünmüştük. Ama aynı sizin anlattığınız gibi hem halsiz hem yemiyor içmiyor dedik herhalde ölücek bu hayvan. Dolandırıcı veterinerimizi değiştirdik şükürler olsun şuanda çok sağlıklı

winrina_

Veteriner değiştirin bencede

Ozge00

Saglik durumu hakkinda bilgi olmadan parazit hapi veremez. once birkaç gun evdeki genel durumuna bakılır. Umarım sorun olmaz iyilesir cok geçmiş olsun. Ve başka Veterinere danışın kesinlikle.

cimentepe

Yarin mutlaka başka bir veterinere gideceğim tavsiyeleriniz için teşekkürler onu gördükçe kahroluyorum umarım biran önce iyileşir dostum cevaplarınız için cok teşekkürler yarin başka bir veterinere danisiyorum

cimentepe

Yarin mutlaka başka bir veterinere gideceğim tavsiyeleriniz için teşekkürler onu gördükçe kahroluyorum umarım biran önce iyileşir dostum cevaplarınız için cok teşekkürler yarin başka bir veterinere danisiyorum