Nerden Mama Alıyorsunuz

JuniorCakil

Açık mama mı alıyorsunuz ?E-ticaret sitelerinden mi alıyorsunuz yoksa petshoplardan mı ?

14 CEVAP

Kultigin

İnternet üzerinden alıyorum daha uygun oluyor. Açık mamaya da pek güvenmiyorum şahsen.

Ozge00

Kolay-mama
Marka-mama
Pet-imce
Pet-burada
Petzz-shop
Petlebi
Pet-gross

Buralar güvenilir, alabilirsiniz. Acik mama almak istiyorsaniz onun da sitesi var açık-mama diye

Anonymus386040

Açık mama konusunda güvenilir bir petshop bulmanız lazım çünkü ne yazıkki çoğu petshop bayat mamaları satıyor. Açık mama almanızı önermem.

Ozge00

Teşekkürler dilan arkadaş :)

Ozge00

Birde İnternetten daha uyguna geliyor, indirim falan da yakalıyoruz bazen. Ben Burdaki petshopun 50 TL'ye sattici mamayı 30 TL'ye alabiliyorum misal.
10-15 kilo şeklinde alınca mamanin kilosu daha uyguna gelir hem

Anonymus386040

Aynen özge arkadaş doğru bir konuya değindi. Örneğin ben kedime proplanın 3 kilosunu 160-170 liraya alıyorum internetten, ama petshoplar/veterinerler 200'ün altında satmıyorlar resmen. İnternetten almak her zaman daha karlı oluyor ama güvenilir sitelerden almanız gerekir.

Bikedi

Bu siteden aliyorum

simgealien

Ben de petlebiden alıyorum. Teslimatta çok hızlı memnunuz.

kaanpolat

Ben royal canin club a üye oldum her ay düzenli olarak getiriyorlar

MerveTurhaann

M a r k a m a m a
Petlebi
T r e d y o l

winrina_

Şuana kadar

-P e t i m c e
-P e t b u r a d a
-E v c i l a l
-M a r k a m a m a

Sitelerinden alışverş yaptım ama

-p e t Z Z s h o p
-k o l a y m a m a

Gibi sitelerde iyi

Littlecats

Veteriner kliniğinden alıyoruz

BurcuAlexx

Açık mamaya güvenmiyorum, internetten almak iyi oluyor hem uyguna geliyor❤️

Findikthecat

Petlebi