Kedimin Su İçişi

Berrefilizzz

Kedim gün içinde su tas kadar su içiyor az mı çok mu anlayamadım

5 CEVAP

Anonymus386040

Kediler genel olarak tastan su içmeyi zaten sevmezler. Akan suyun temiz olduğuna inanırlar içgüdüsel olarak, bu yüzden sevmiyorlar tastan içmeyi. Zaten kediler ihtiyaçları olan sıvıları yedikleri yiyeceklerden alacak şekilde yaratılmış hayvanlardır. Çok su içmesini bekleyemezsiniz. Bence gayet yeterli su içişi.

Anonymus386040

Su içmesi iyi bir şey endişelenmeyin :D Bizimkisi daha çok içiyor hatta

incirreis

Suyun zararı olmaz, içebildiği kadar içsin hatta evin farklı 2 noktalarına da su kabı koyabilirsiniz. Keşke içseler de çok içseler. :)

Berrefilizzz

Bı tarafina mama bı tarafina su koyuyorum o tastaki suyu bitiriyor

Berrefilizzz

Çok teşekkür ederim bana çok su içiyor gibi gelmişti ama normalmiş çok sağolun