Kedim İlk Tüğ Kustu Sonra Ne Yediyse Kusmaya Başladı

aslihan8888

Yumak halinde tüğ kustu sonra aradan yarım saat geçmeden mamasını yedi sonra mamasını sindirmeden kustu birdahada birşey yemedi. Ama sanırım kağıt yada peçete yemiş kustuğunda öyle birşey çıkıyor parça parça nasıl yedi anlamadım. 7 kere kustu 2 günde mamasından başka birşey yemezdi onuda yemez oldu. Sosis bir sever yerdi onu bile yemedi. Birazcıkta halsiz gibi nedenini araştırdım normal deniliyor. Ama yinede birşey yememesinden korktum.

5 CEVAP

vhope

Sosis vermeniz çok zararlı onu söyleyeyim. Midesi bulanıyor olabilir eğer yabancı cisim yuttuysa veterinere götürün derim en azından kontrol amaçlı çünkü yemek yememesi çok kötü sonuçlar doğurabilir. Geçmiş olsun :(

aslihan8888

Veterinerimi arıyorum hastaları varmış konuşamadık havalarda çok kötü dışarı çıkaramıyorum. Dün gece yine kusmuş. Sabah kalktı mamasını yedi suyunu içti şuan dolaşıyor evin içinde bir sorun yok gibi umarım tekrar kusmaz.

Bulut_kedi

Çok geçmiş olsun umarım önemli bir şey değildir...

Nayeli

Kusma tekrarlıyorsa ciddi bir sorun...mutlaka baktırmalısınız

pamuk18pamuk

Tüy kustuysa tüylerini yalarken yutmuş olabilir ve bu bağırsaklarının tıkanmasına da neden olabiliyor bunun için bir jel satılıyor ve sanırım kusma yerine dışkısı ile atıyor sanırım bizde yakında alıcaz ama başka birşey de olabilir siz yine de veterinere götürebilirsiniz.