Kedim Son Günlerde Çok Sakin

ElanurAksoy

Arkadaşlar iyi akşamlar, Mimir son 4 5 gündür halsiz gibi böyle çok sakin, çoğunlukla uyuyor, oyun oynamamasına rağmen, aldığımız oyuncaklarla falan oynamıyor, bizle oynar ara sıra iple falan, son günlerde dediğim gibi tuvalete az çıkıyor gibi geliyor sabah yazdığım az mama yeme olayı var, ve bugün bir ara annem evi düzenlerken, oda onu izliyordu vileda yaparken annem işini bitirdi o odada duruyordu, ben böyle oyun olsun diye kafamı çıkarıp geri gösterdim bi anda kabardı tısladı yaklaşınca, sonra geçti o durum anlık oldu sanırım, ve annem odaya geri geldiğinde duvara çişini yapmış hani ben görmedim o kabarma hareketinden sonra sakinleşsin diye 2 dakika odada bıraktım, annem duvarda sızıntı var dedi bir baktık çiş, niye olabilir bu durumlar arkadaşlar 5.5 aylık kedim 8aralıkta 6 olucaz

2 CEVAP

Nanelimon44

Maalesef hiçbir fikrim yok. Fikri olanlar görsün üste çıksın diye yazıyorum.

Kediniz erkekse muhtemelen kızgınlığa girdi ama kızgınlık için de biraz küçük yinede olabilir. Kısırlaştırabilirsiniz