Yavru Kedim Yetişkin Yaş Maması Yedi

goksuyilmaz

merhaba, soru başlığı çok komik gelmiş olabilir kusura bakmayın. annem 3 aylık kedime proplan yaş mama almış üstünde yetişkinler için olduğu yazmıyordu büyük parçacıklar olduğunu görünce(yiyemedi) elimle parçalara ayırdım her bir mama parçasını öyle verdim yine yiyemedi zor yedi bıraktım bende. yediğinden beri uyuyor uyanıyor tuvalete gidip yine uyuyor sebebi nedir? yetişkin maması olduğunu bilsem değiştirmeye giderdim ama arkasındaki içindekiler kısmının altında aşırı küçük bir şekilde yazılmıştı içindekileri okumasam görmeyecektim bile. bir şey olmaz değil mi? 4 saattir aralıksız uyuyor.

3 CEVAP

winrina_

Yavru yaş mamayla yetişkin yaş mamanın tek farkı vitamin eklemesi oluyor genelde.Ve boyut

Kultigin

Uykusu mama ile ilgili değildir. Benim kedimde 3-4 saat aralıksız uyuyor bazı günler. Ayrıca uzun vadede yetişkin maması vermek sorun olabilir fakat 1 konserveden bir şey olmaz.

ezme yaş mama alabilir misiniz daha kolay sindirecektir brit care ve chef s choice yaş mamalarına bakabilirsiniz kullanıyorum memnunuz