Bakarmısınız?

Littlecats

Merhaba benim 3 aylık erkek british shorthair cinsinde bir kedim var. Şimdiye kadar ona royal canin kullanıyordum fakat içinde fazla şeker ve tahıl varmış. Başka önerebileceğiniz bir mama var mı? Bir de fiyatı uygun (pro plan gibi) olursa çok iyi olur. Ve brit care kullandıysanız iyi bir mama mı söyleyebilir misiniz?

8 CEVAP

Anonymus386040

Ya allah aşkına bu kadar takılmayın. dünyanın en iyi maması üretilse ona da bir şey denir. Royal Canin en iyisi değil ama kötü bir mama da değil, kedinize iyi geliyorsa kullanın

Littlecats

teşekkür ederim biz memnunuz :D

Verdatrtp

N&D öneririm ama biraz ağır bir mama benim kedimde alerji yaptı, nadiren görülüyor kedilerde sizde yapmaz diye düşünüyorum N&D öneriyorum bu yüzden. Hill's de fiyat olarak proplan a yakındı o da iyi bir marka diye duydum.

Littlecats

teşekkür ederim

Buketbayraktar

Brit care kullanıyorum memnunum hatta yeni serisi çıktı tahılsız daha iyi içerikleri bakabilirsiniz

aylinceyda

Mama bilgisi olmayan insanlar Royal Canın’a güzel diyor. Bu mamanın içeriğinde gerçek et yok, et unu var. Taurin miktarı yazmıyor. Kalp ve göz sağlığı için kedilerin dışarıdan taurin alması gerekiyor, vücutları üretemiyor. Kedinize kullandığınız mamaların içerisinde pirinç olmamalı Royal Canın’da var. O fiyata bu mamayı almanıza hiç gerek yok. Brit Care bu mamadan 10 kat daha iyidir. İçeriklerine bakarsanız aslında neden kötü olduğunu anlayacaksınızdır.

NecibeIsik

İçeriğini okuyun alacagınız mamanın pirinç olmuycak ve şeker oranı az olan mama tercih edin

Littlecats

Teşekkürler son kararımı verdim N&D alıcam.