Parazitler

Merhaba iyi geceler herkese. Kedim 2 yaş civarında bugün iç (hap) -dış (damla) paraziti yapıldı ilk defa değil. Ama bizden kaçıp saklanıyor sürekli, uyuyor ve beni en endişelendiren kısmı da ağzı kapalı öğürüyor gibi yapıyor. Uygulamalar yapılalı 8 saat oldu. Önemli bir şey var mıdır tecrübeli arkadaşlara soruyorum?

2 CEVAP

Ozge00

Bazen parazit hapları kusma yapabiliyor. İlk kez mi hap kullandı acaba?
En iyisi veterinerinize danışmak olur elbette, tabi saat biraz gec oldu. 7/24 açık bir yer varsa orayi da arayabilirsiniz. Genelde internette telefon numaraları yazar

Evet ilk kez hap kullandı. Şimdi biraz daha iyi gibi uykuya dalıyor en azından. Sanırım evham yaptım biraz😌