Kedim Üzülüyo Mudur

damladamlaxx

babam ögretmen ve canlı ders veriyo her gün ders verirken kedimizi salona koyup kapıyı kapatıyo kapatmayınca miyavlıyo sürekli kapının önünde rahat yapamıyomus babam biz oglen gibi uyanıyoruz yani tek basına kalıyo salonda biz uyanana kadar acaba üzülüp strese giriyo mudur ya

2 CEVAP

Littlecats

Öyle hemen strese gireceğini sanmıyorum....
Biz de kedimi uyurken odama koyuyoruz kapıyı kapatıyoruz çünkü ailem kediden biraz korkuyor ilk başta çok miyavladı ama sonra miyavlamamaya başladı alıştı geceleri odama girip yatıyor kapıyı kapatıyoruz hiç miyavlamıyor sabahları mama yemek için beni uyandırıyor o ayrı...

damladamlaxx

keske ben de kedimle yatabilsem.. 2 3 saat cok guzel kucak kucaga uyuyoruz sonra o uykusunu alıyo gecenin köründe tekme tokat uyandırılıyorum :(