Kedim Kendini Sevdirmiyor İlerde Sevdirir Mi

selmakpci

kedim 4 aylık disi tekir cok hareketli hep mırlar bazen sürtünür uykusu gelince kucaga gelir ama elle severken hep baska yere gidiyo yani doya doya sevemiyorum büyüdügünde bu degisir mi kısırlastırınca flan yani su an oyun cagında diye mi boyle

8 CEVAP

damladamlaxx

karakteri oyledir belki de bilemiyoruö

damladamlaxx

dokunmadan sevemiyor musunuz yani o ne demek cocugunuz o sizin

Findikthecat

Siz kediyi oyuncak olarakmi goruyorsunuz ne sacma bi cevap bu hayvan istediginde sevdirir istemediginde sevdirmez BUDUR.

Yani birazcık saçma bir soru olmuş. Kediler de insan gibidir. Hepsinin ayrı kişilik özellikleri vardır. Mesela siz nasıl insanlarla oturmayı seviyorsanız başka biri de yalnız kalmayı tercih ediyordur. Mesela benim ilk kedim hiç kendini sevdirtmezdi. Kucakta oturmazdı. Başka odada yatardı. Şimdiki kedim yanımda yatar ama kucağıma hiç çıkmaz. Kediniz yavruyken nasılsa büyüyünce de öyle olur bence. Ne demişler "yedisinde neyse yetmişinde de odur" :))))

selmakpci

2 aydir beraberiz bu arada

selmakpci

offf sevdirmicekse neden sahioelndim onzaman

Nisalily

Benim kedim uykusu olmadığı zamanlarda 5 haftaliktan beri sevdirmiyordu şu an 7 aylık hâlâ sevdirmiyor huyundan dolayı öyle kisirlastirinca da aynı olacağını düşünüyorum

Sumeyyet

Benim 2 kedim var birisi kendini sevdirmeden duramıyor diğeri ise eyvallahı yok bize siz sevginizi gösterin ona anliyordur o yapamassa bile siz yapın ama zorlamadan karakter meselesi