Kedim Çok Fazla Tüğ Döküyor

Ozgehaytaa

Kedim 2 yaşın da. Kedimi sahiplendiğim den bu yana sürekli tüğ döküyor ve yaralar çıkıyor vücudunda sürekli kusup öksürüyor veterinere gittiğim de ilk alerji dediler ancak neye alerjisi olduğunu anlayamadık. Tüğlerinin döküldüğü kısımlarda yaralar çıkıyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim

6 CEVAP

Ozge00

Mama kaynaklı alerji olabilir.hic mama değiştirmeyi denediniz mi?

Ozgehaytaa

merhaba denedim mama değiştirmeyi ancak bi çözüm olmadı ancak şuan baya titriyor yarın tekrar veteriner hekim e götüreceğim

Ozge00

Mama ile alakası olduğunu sanmam baya ciddi belirtiler bunlar. Uzman birine gösterin kesinlikle. Geçmiş olsun

Ozge00

Yani titreme kısmından bahsediyorum. Açık veteriner yok mu suan orda acaba

Ozge00

Simdi baktim iki tane acik veteriner varmis. Bir götürün isterseniz.

Themis_hy

Hangi mamayı kullanıyorsunuz ? Ve bugüne kadar hangi mamaları kullandınız?