Çok Acil Yardım Lütfen!

Milovat

Herkese merhaba, iki gün önce virüs yüzünden kanımdaki oksijen seviyesi düştüğü için hastaneye kaldırıldım. Kedilerime ben hastanedeyken komşumuz su ve mama vermişti. Bugün akşam kedim kaka yaparken gördüm ki yalnız kaldigi sırada poşet yemiş, kakasindan çıktı poşet. Ben şu an karantinadayim ve durumum çok iyi değil kedim için napabilirim yardımci olursanız çok sevinirim. Şu an veterinere götürecek birine de ulaşamadım :((

4 CEVAP

Milovat

Ne kadar yediğini bilmediğim için çok endişelendim, malt verdim ama zaten kakasını da çok az yaptı olduğu gibi posetti. Umarım hepsi çıkmıştır. Geçmiş olsun dilekleriniz ve cevaplarınız için teşekkür ederim

Alperen07

Çıktıysa endişelenmeyin çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin ben de bugün bizimkinin pisliğinde minicik poşet parçası gördüm çıkarması iyi yani takip edin hareketlerini inşallah bişey olmaz

Ozge00

Malt varsa verebilirsiniz, yoğurt da verebilirsiniz. Poşet çıkarması cok zor bir sey değil ip kadar.bir dönem bizimki de yemişti. Belki hepsini çıkarmıştır

Kultigin

Öncelikle geçmiş olsun. Eğer kedinde halsizlik, iştahsızlık ve tuvalete çıkamama gibi sorunlar olmazsa çok endişelenme bence. Zaten tuvalet yaparken çıkarmış poşeti.