Kedim Balkabakli Tavuk Yedikten Sonra İshal Oldu

Busebakis

Merhaba kedim 3 gün önce kisirlasti bu süre boyunca veterinerde kaldı bugün aldık ancak eve geldiğinde karnı içine gocmustu resmen ben de biraz daha iyi doyar belki diye burda da önerilerden görüp tavuk ve balkabağı haşlayıp verdim ilk geldiğinde tuvaletini yapmıştı normaldi bunu yedikten sonra ishal olmuş acaba geçmesi için ne yapabilirim?

24 CEVAP

sforselin

Ee bazen ekstra hiçbir şey yememiş kediler de ishal oluyor. Hemen teşhis koymamak lazım yani. Süresi ve tekrarını gözlemlemek önemli ishalin sebebini anlamak için. Çat onu yedi ishal oldu doğru bir yaklaşım değil çünkü.

Ozge00

Çok şükür bugün de anlama ozurluyuz

Zeynepulku

Mamadan önce bir şey yok muydu? Kabak liflidir ama fazlası ishal yapabilir. Geçici bir seydir diye düşünüyorum. Kuru mama verin ama bol su içmesini sağlayın uzun sürerse bir ver hekime gidin. Geçmiş olsun.

Zeynepulku

Mamayi yedikten hemen sonraki kaka mi iahakdi yoksa 1 gün sonra mi? Çünkü hemen sonraysa sindrimesi o zamana kadar zor gibi ama tabii olabilir de. İlk defa kabak veya tavuk yiyorsa ondan da olabilir. Su an yapacağınız tek şey gözlemlemek bakin eğer geçerek bence biraz daha yaptığıniz mamadan verin yine olursa demek ki kediniz kabakla veya tavukla sorun yaşıyor bir daha vermezsiniz.

Ozge00

Bir de 3 gun veterinerde kalmis, yanlis anlamadiysam. O sürede ne yemiş acaba veya yememis ki karni içine çökmüş
Orda farklı mama verdiler ise mama anca etki etmis olabilir. 1 hafta sonra ishal olanlar da var. Kediye bağlı tamamen

yokistead

Herkesle bir münakaşan olduğuna göre sen anlatma özürlüsündür belki hiç düşündün mü

Ozge00

Herkesle münakaşa mı :D
Allah'ım biri bitiyor biri başlıyor.
Lütfen beni dahil etmeyin karmaşalariniza

Ozge00

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar. Cins alim satimina karşı olduğum icin cokca hakaret yedim. Bunda absürt bir durum yok. Daha önce sizinle de konuşmamiz dahi olmadi, bu şekilde yargılamanız hos değil.
Neyse uzatmak da istemiyorum

Ozge00

Allah askına neyi dayatmaya çalışmisim? Vallahi zaman kaybisiniz ugrasilmaz sizinle.