Kabız Olduğu Nasıl Anlaşılır

Helincgr

Merhabalar biliyorsunuz ki lunoş kısırlaştırıldı hala sarılı boyunluklu takılıyor boyunlukla yürümesi sorun olduğu için de yemeğini tuvaletini yatağını odama koydum. Sorum şu demin lunanın dışkısının diğerlerine oranla biraz daha büyük olduğunu farkettim. Rengi normal kahverengi kıvamı da normal duruyor tek sorun büyük olması yaparken herhangi bir zorlanma da göstermedi sizce nedir

1 CEVAP

Ozge00

Kakasi sert ise veya kaka yapmıyorsa kabiz oluyor. Kakasi sert mi kontrol edin