Yavru Kedimle İlk Gecem Kum Alışkanlığı Yok Her Hangi Bir Yere Yapar Mı?

Ebrar00

Korkuyorum gece bir yere yapar mı diye çünkü ne kendini yalıyor ne de kuma yapıyor kaç kere patisini sürttüm ama daha yeni tabii alışıyor. Çok minik annesi terk etmiş 1.5 aylık en fazla nasıl alıstırırım bilmiyorum. Salonda şu an bende yanında kalıyorum bu gece üstüme atlıyor kızıyo gibi yapıyorum anlasın diye işlemesinden korkuyorum uyuya kalırda farketmezsem diye tecrübeli biri yardım etsin lüten...

3 CEVAP

sforselin

Kakasını çişini kendi yapabildiğinden emin misiniz peki? Eminseniz, kumun yerini göstermişsiniz zaten. Bulur yapar uzak bir yerde durmuyorsa

Findikthecat

Biz sahiplendigimizde 1 hafta uyurken boxa koyup altina cis pedi koymustuk cok kucuk oldugundan ve evde biryere sıkısabilir diye ve zaten oglende kuma alistiriyodum kendi yapiyordu sadece aksam biryere sıkismamasi icin koyuyorduk boxa

miya11

Korkuyorsan farklı bir odaya alabilirsin yalnızlıktan ölmez merak etme sıcak bir ortam olursa suyu ve maması da varsa ondan mutlusu yok ayrıca tuvaleti için geniş bir kaba kum koy kedilerin fıtratında vardır illahaki kuma yapacaktır bu kadar stres yapmana gerek yok bende 2 aylıkken sahiplendim yaşadığı yer temiz bi ortamdı ama dışardaydı eve aldığımızda tuvaleti geldiğinde gidip kumuna yaptı alıştırma gibi bir durum olmadı senin kedinde kendi kendine öğrenecek endişelenme

miya11

Korkuyorsan farklı bir odaya alabilirsin yalnızlıktan ölmez merak etme sıcak bir ortam olursa suyu ve maması da varsa ondan mutlusu yok ayrıca tuvaleti için geniş bir kaba kum koy kedilerin fıtratında vardır illahaki kuma yapacaktır bu kadar stres yapmana gerek yok bende 2 aylıkken sahiplendim yaşadığı yer temiz bi ortamdı ama dışardaydı eve aldığımızda tuvaleti geldiğinde gidip kumuna yaptı alıştırma gibi bir durum olmadı senin kedinde kendi kendine öğrenecek endişelenme

miya11

Korkuyorsan farklı bir odaya alabilirsin yalnızlıktan ölmez merak etme sıcak bir ortam olursa suyu ve maması da varsa ondan mutlusu yok ayrıca tuvaleti için geniş bir kaba kum koy kedilerin fıtratında vardır illahaki kuma yapacaktır bu kadar stres yapmana gerek yok bende 2 aylıkken sahiplendim yaşadığı yer temiz bi ortamdı ama dışardaydı eve aldığımızda tuvaleti geldiğinde gidip kumuna yaptı alıştırma gibi bir durum olmadı senin kedinde kendi kendine öğrenecek endişelenme