Barf Kullanan Varmi

Findikthecat

Bugun cok soru sordum ama benim icin findigimin sagligi herseyden onemli. Acaba aranizda barf kullanan varmi yada barf kullunmalimiyim ? Birde barf satan siter biliyormusunuz ?

5 CEVAP

Ozge00

Açıkçası tam gerekli besinleri sağlayan bir site bulamadım. Bir de cok pahaliya geliyor. Vakit ve bilgi varsa evde yapmak daha uygun olur.
Düzgün bir site varsa, bende bakabilirim

kaanpolat

Barf tr var
Mama içeriği
İÇİNDEKİLER

Kuzu eti ve yağı,kuzu ciğeri,kuzu dalak,kuzu işkembe ,kuzu soluk borusu,Beyin,inek memesi,kuzu kaburga tozu,kuzu ayak tozu,brokoli

Findikthecat

*siteler

Findikthecat

Artik kuru mamalara guvenemiyorum barf'a gecmek istedim ama deneme paketi bilr 24 adet 100 tl yemezse bosuna gidecek findiga o kadar evde et mama vs yaptim agzina surmedi.
Ama bilemedim birde happy tail var instagramdan bakabilirsiniz.

Findikthecat

https://www.suzionline.com/cig-beslenme/kedilerde-cig-beslenme-cig-kedi-mamasi-nasil-hazirlanir/

Burdaki yaziyi okuyabilirsiniz ve yapabilrcegeniz birkac tarifte var