Kedimizin Kulakları İcin Yardim

Gumball

Chincilla 4 aylik erkek gumball isimli kedimizin kulaklarini 3-4gunde bir kulak losyonuyla temizliyoruz ama yinede cok hizli kirleniyor, hatta kahverengi kir lekeleri kulaklarinin disina da tasmis durumda, yani nerdeyse kafasinin yanlarinda gorunebiliyor. Ayrica bizi cok uzen bir baska durumda gunden gune bu kirler ve temizleme islemi nedeniyle bu bolgedeki tuylerinin sararmis olmasi, bilgi sahibi olan arkadaslardan yardim bekliyoruz, tesekkurler

3 CEVAP

Queeninannesi

Kediniz kulak uyuzu olmuş olabilirmi. Yani belirtiler onu gösteriyor. İnternetten kulak uyuzunu bir araştırın karşılaştırın kedinizle

Nayeli

Aaaa kulak uyuzu:( kahve telvesi gibi olur. Acil vete gidin. Tam 3 Aydır kızımda da var. Uyuz zor ve uzun tedavi gerektiriyor. Yemekten kesiliyorlar . Ayrıca kulak içi iltahabına kadar gidiyor. Benim kedimin bünyesi zayıf. Halen geçmedi. Haftasonu tekrar gidiceiğiz vete.

Gofretsla

EVET kulak uyuzu olmuş acil bir veteriner hekim gerekli:(