Kedilerde Mantarın Tekrarlaması

Cook

Oğlumda ilk aldığımızdan beri mantar vardı. Uzun süren bir tedavi sonucu kurtulmuştuk fakat mamasını değiştiremedik. Her mama değiştirmeye kalktığımızda yemek yemeyi kesti ve hekimimiz psikolojik anoreksiya teşhisi koydu. Dolayısıyla pro plan kitten kullanmaya devam ettik. Bu ara tekrar çok kaşımaya başladı kulaklarını, sanırım tekrarlıyor mantar. Mamasını değiştirmeden mantara son vermenin bir yolu var mı? Mantar aşısı hiç vurdurmadım, eğer aşı olursa bu uzun süreli koruma sağlar mı?

3 CEVAP

Yesimdurdu

mantar esittir bagisikligin dusmesi. bu asamada bagisiklik guclendirici takviye vitaminler kullanmanizi oneririm cunku mama yeme konusunda sikinti yasayan bir kedi. mantar asisi her tip mantara iyi gelmiyor. belirli mantar turlerine iyi geliyor.

Cook

Vitaminle de destekliyoruz ama tavuklu mama kullanmaya devam ettiğimiz için tekrarlamaya devam etcek büyük ihtimalle :(

fetihh1453

mantar aşısı gereksiz zaten
bol bol balık balıklı yaş mama(kaliteli) balık yağı vs verin nano sprey diye bir şey var o iyi gelir ondan kullanmanızı öneririm