Kedimle Aramızdaki Elektrik Çattt

Alperen07

Dün akşam ve bugün baya severken çat diye çarpıldık o da korktu ben de sizde de oluyor mu arkadaşlar ilk kez yaşadım bunu sanırım yünlü battaniye veya kıyafet kaynaklı bir durum baya elektrik aldık birbirimizden portakal kafalı oğluşumla(✷‿✷)

9 CEVAP

Ay eveeet.
3 gündür biz de yaşıyoruz böyle aniden bana deyince mavi ışık çatıyor😅
Sanırım her yüzeye sürtündüklerinden tüylerinde elektrik yükleniyorlar ve bizi çarpıyorlar

Kultigin

Bizde de oluyor. Genelde koltukta oynarken sevdiğim zaman çarpılıyoruz. Şaşırıyor baya sesi duyunca.

Alperen07

Benimki korktu bir anda suratıma bakıyor şapşik

sforselin

Bizimkiyle hiç olmadı ama arkadaşımın kedisiyle çarpıldık bi kere bkbkxbk Kedinin sırnaşıklığıyla alakalı olabilir. Benimki hiçbir yere sürülmez mesela. Elektriklenmiyor o yüzden :)

ferhat05

Ara sıra oluyor oyun oynarken. İkimiz de çok hareketli olduğumuz için.😸 Sonrasında kucağıma alıp kafasını okşayarak. "özür dilerim tosunum, özür dilerim" diyorum. 😂

Zeynepulku

Biraz toprakla temas ederse geçer. Elektriği fazla gelmiş :d bizde de oluyor su an dışarı çıkarıp biraz toprakta gezdirecegim bi arada köpeklerden zaman kalmıyor -apartmanın bahçesine-

ferhat05

Bi de ders çalışırken kitaplara özellikle de kalemime saldırıyor. Bu yüzden kurşun kalem kullanıyorum. Uçlu kalemlerin uç koyma kısımlarını yutabilir diye.
Ben dersteyken kesinlikle başka biri onla ilgilenmeli yoksa o ders/çalışma iptal 😂

Alperen07

Kış boyunca çarpılma zamanı gelmiştir (✿^‿^)

Alperen07

Benimki akşam baya bi bana pati masajı yaptı sonra Çat diye çarpıldık sabah da aynı şekilde bu aralar masajcım oldu kendileri bana çok iyi geliyor bu şapşik yaa üç var biri de şunun yaptığı masajı yapmadı bana (◍•ᴗ•◍) Vefalı hayırlı evladım benim şapşikim