N&D Maması

Nanelimon44

Merhaba ben yavru kedime royal canin veriyorum ama maması azaldı bitince ona N&D almayı düşünüyorum çünkü royal canin in içinde çok fazla tahıl varmış. Ama aklımda bazı sorular var. N&D de çok yüksek miktarda vitamin varmış. Bu vitaminler çok yüksek miktarda olduğu için kedime zarar verebilir mi? Kedim zayıflar mı? Royal canin de mi kalmalıyım? Ve bazılarından kedim N&D yüzünden kustu isal oldu gibi şeyler duydum benim kedim de de bunlar olur mu? Ve kedim N&D nin tadını sever mi yani kediniz severek yiyor mu?

9 CEVAP

Nanelimon44

Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Ozge00

Numune talep edin, ücretsiz şekilde gonderiyorlar. Her mama her kediye iyi gelmiyor. o nedenden dolayı iyi veya kötü mü gelir denemeden anlayamıyoruz. Numuneyi yediği surede gözlemleyin herhangi bir sıkıntı oluyor mu diye, olmazsa büyük paket alip devam edersiniz.

Nanelimon44

Peki numune nereden bulabilirim?

Ozge00

https://www.farmina.com/tr/contact.html

Burdan yazabilirsiniz. Ben burdan yazdim, mail ile geri donus yaptılar. Kedinin yaşı, kısır mi gibi şeyler sordular. Ona göre mama gönderdiler.

Nanelimon44

Çok teşekkür ederim😊

Enurm

Bitmeye yakın iki mamayı karıştırıp verirseniz daha iyi olur. Biranda farklı bir mama verirseniz yemeyebilir ve bunu mamaya bağlayabilir siniz ama ilgisi olmayabilir. Nd tavuklu narlı kedimin yavru iken buyuk bir iştahla yediği bir mamaydi.

Zeynepulku

İçerisine vitamin koyarken hesapliyorlar. Kafalarına gore koymuyorlar.

Nanelimon44

Teşekkürler

Nanelimon44

Sonunda N&D aldım kademeli geçiş yapıyoruz hepinize çok teşekkür ederim😊