Çabuk Yardım Eder Misiniz?

Nanelimon44

N&D
İçerik : Taze kemiksiz tavuk (30%), kurutulmuş tavuk eti (28%), patatesler, tavuk yağı, kurutulmuş tüm yumurtalar, taze ringa balığı, kurutulmuş ringa balığı, balık yağı,hidrolize hayvansal proteinler, bezelye bitkisel lif, kurutulmuş havuc kurutulmuş şifalı bitki unu, inulin,fructo?oligosakkaritler, mannanoligosakkaritler, nar tozu (0.5%), kurutulmuş elma, ıspanak tozu,pisilyum (0.3%), Frenk üzümü tozu, kurutulmuş tatlı portakal, toz yaban mersini, sodyum klorür, kurutulmuş bira mayası, zerdeçal kökü (0.2%), glukozamin, kondroitin sülfat, kadife çiçeği özü (lutein kaynağı).
BRİT CARE
Kurutulmuş tavuk
kemiksiz tavuk
pirinç,
tavuk yağı
pirinç kepeği,
kurutulmuş elma,
tavuk ciğeri
somon yağı
bira mayası,
mannan oligosakkaritler
frukto oligosakkarit
yucca özü
yalancı iğde

Hangisinin içeriği daha iyi lütfen şimdi sipariş edicem son kararımı vermek istiyorum? (markaya göre değil içeriğe göre.)

5 CEVAP

winrina_

Ne.Çünkü içinde pirinç yok ve oranlar belirtilmiş

Nanelimon44

Teşekkürler

Ozge00

Nd bir tik daha iyi ama brit de kesinlikle kötü değil içerik olarak. O da iyi.

Ozge00

Hangisinin tadını severse onu kullanabilirsiniz

Nanelimon44

Teşekkür ederim