Önemli Bir Soru Değil İsteyen Açsın

winrina_

Bir önceki sorum neden kapanmış olabilir?Ben mi yanlış bi soru sordum yoksa cevaplar mı sorunlu.Cebaplarıda okuyamadım zaten :/

8 CEVAP

Ozge00

Ne sormuştunuz?

winrina_

Ah mesajladı kapamış mıyım.Her neyse teşekkür ederim bu arada

winrina_

Uygun Fiyatlı Kedi Beslemek

Uygun fiyaylı mamalar hakkında bir şeydi,fikir alışverişi olur diye açmıştım

Mehmetkr

Herkesin zibityusa karşı birşey dediği soruydu galiba o şikayet edildiyse cevaplardan dolayı silinmiştir

Ozge00

Biri şikayet ettiyse kapanmıştır. Petlebi genelde kavga çıkınca kapatıyor soru başlığını.

winrina_

Teşekkür ederim cevapları bile göremeden kapanınca merak etmiştim.

Zeynepulku

Mesaj atmasiniz ama ben size atamoyorum mesaj alma özelliğini engellemissiniz sanırım buradan cevap vereyim. Pişmiş et organ tabiki verebilirsiniz. Orada bahsettiğim kemikti kafam karışıp et yazmış olabilirim. Bakarım şimdi.

Zeynepulku

Önemli değil