Fotoğraflı.

ernbuse

Arkadaşlar kedilerin burası genelde böyle bunu biliyorum ama bu biraz fazla mı yoksa normal mi?

10 CEVAP

winrina_

Bence kızarıklık falan yoksa normal.Bizimde sokakta siyah bi kedimiz var oraları aynen böyle.Bana normal gözüktü

Ozge00

Herhangi bir kaşıntı gibi belirti yoksa cok önemli olduğunu sanmam. Bizimkinin de o bölge seyrek. Genel olarak gördüğüm her kedinin de bu şekilde. Bazen kedilerde insanlarda olduğu gibi kellik olabiliyormus, bizimkinin sirt bölgesinde küçük bir yerde tuy yok hic. Veterinerimiz oyle demişti. Yine de Veterinerinerize danışabilirsiniz asi için falan gittiğinizde.

Pati_28

Bizim yavru kedininde oralari seyrek neredeyse her kedinin oyle

winrina_

Hiç mi tüy yok yoksa seyrek mi?

FeyzaZeynep

Bence normal bizimkiler de böyle

ernbuse

Tüy yok yani.

ernbuse

Seyrek

winrina_

Full kel mi orası?Kafam karıştı

ernbuse

Herkese teşekkürler :)

Salihaylmz

Yüzünün diğer tarafi da ayni mi acaba? Yani o kisim dökülmüş gibi ya diger tarafi da ayni mi farkli mi