Nd Orijen Acana

ecetpc

hangisini kullanmalıyım kedim henüz 3,5 aylık onu en iyi şekilde beslemek istiyorum. biri acana ve orijen mamaların artık etlerden yapıldığını yazmış. bilgisi olan yazabilir mi?

6 CEVAP

winrina_

Bana kalırsa eğer vaktiniz varsa DETAYLI bir şekilde araştırıp çiğ beslenmeye geçmeyi deneyin.Eğet kuru mama alacaksanız acana derim.Orijende olabilir aslında.N&D'de.Bunu bence kedinize sorun.Yani hangisini daha çok severse onu yesin.Ama eğer acana ve orijene içinin raha etmezse nd de olur

Anonymus386040

Her mamaya insanlar bulur saçma sapan şeyler demeyi. Piyasadaki en iyi mamalar orijen ve acanadır zaten bu 2 mamayı aynı firma yapıyor. ND de iyidir

ecetpc

kendim de bir belgesel izledim kuru mama end iyi olmadıgını zaten biliyoruz ama çig besleme vaktim yok nd kullanacağım sanırım. herkese teşekkürler.

Anonymus944867

orijen daha iyi

fetihh1453

hazır çiğ beslenme paketleri var rawfood barftr gibi ve kurutulmuş seçenekleri var yani dışarda kalsa da bozulmayanlardan

Littlecats

Acana ve orijen yurtdışında toplatıldı diye DUYDUM gerçek mi bilmiyorum